bunualiyorum.com

Ödeme Seçenekleri

BunuAlıyorum’da aşağıdaki ödeme seçenekleriyle peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Belirtilenlerin dışındaki ödeme yöntemleri (kapıda ödeme, EFT, havale vb) BunuAlıyorum'da kullanılmamaktadır.

Sanal Kredi Kartı; vadesiz hesabınıza ya da kredi kartınıza bağlı tanımlanan, limitini sizin belirlediğiniz, internette alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Ödeme yaparken kullanabileceğiniz kredi kartı puanları

Bonus: Bonus özellikli kredi/banka kartlarınızda biriken bonuslarınızı peşin veya taksitli tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

WorldPuan: World kartınızdaki WorldPuan'lar ile ödeme yapabilmeniz için sepetinizde sadece bir ürün olmalı ve kartınızdaki WorldPuan tutarı ürün bedeline eşit ya da ürün bedelinden fazla olmalıdır.

Axess: Axess özellikli kredi/banka kartlarınızda biriken ChipParaları peşin veya taksitli tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.


Kapıda ödeme

BunuAlıyorum ürün satışı yapmamaktadır. BunuAlıyorum’da satışa çıkarılmış ürünler, BunuAlıyorum’a satıcı olarak üye olan satıcılar tarafından satılmaktadır.

BunuAlıyorum’da tüm işlemler Sıfır Risk ile gerçekleşir. Sıfır Risk gereği alıcının ödeme yaptığı ürün önce BunuAlıyorum’un havuz hesabına aktarılmalıdır. Alıcı ürünü teslim aldıp onay verdikten sonra BunuAlıyorum havuz hesabındaki ürün bedeli satıcıya aktarılır. 

Sıfır Risk gereği kapıda ödeme sırasında ödeme kontrolü sağlanamayacağı için bu yöntem kullanılmamaktadır.  


Kayıtlı kart ile ödeme

Ödeme ekranındaki "Kayıtlı Kartlarım" seçeneğinden BunuAlıyorum'da kayıtlı kartlarınıza ulaşabilir, istediğiniz kayıtlı kart ya da farklı bir kart ile peşin veya taksitli ödeme yapabilirsiniz. BunuAlıyorum'da kart kaydetme hizmeti altyapısı Visa tarafından onaylı Mobilexpress tarafından sağlanmaktadır.

Farklı kartlarla/ödeme seçenekleriyle ödeme yapmak

Alışveriş sepetinizdeki ürünlere tek seferde farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapma seçeneği bulunmamaktadır. 

Bir ürünü satın alırken farklı ödeme yöntemleri veya farklı kartlarla ödeme yapmak isterseniz ürünün satıcısından ürün bedeline karşılık gelecek şekilde özel satışlar açmasını isteyebilirsiniz. Böylece, adınıza özel açılan satışlara farklı kartlarla ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürün sayfasındaki satıcıya sor linki ile satıcıya mesaj gönderebilirsiniz.